Kok Woonbotenmakelaars – Spiekeroog 88 – Zaandam
Te Koop
€ 399.000
Kok Woonbotenmakelaar B.V.
Hartveldseweg 34B
1111 BG Diemen
Kok Woonbotenmakelaar
020-4680940
| Status: | Te Koop |
| Vraagprijs: | € 399.000 |
| Conditie: | k.k. |
| Adres: | Spiekeroog 88 |
| Postcode: | 1506 EX |
| Plaats: | Zaandam |
| Provincie: | Noord-Holland |
| Ligplaats: | Met Ligplaats |
| Casco: | Staal |
| Bouwjaar: | 1910 |
| Oppervlakte: | 110 m² |
| Woon oppervlakte: | 110 m² |
| Lengte: | 24.5 m |
| Breedte: | 4.36 m |
| Aantal Kamer(s): | 10 |
| Aantal woonlagen: | 1 |
| Verwarming: | C.V. op diesel |
| Ligging: | Op een prachtige plek in Marinapark Houthaven te Zaandam |
| Parkeren: | Parkeervergunning op terrein |
| Aangeboden sinds: | 28/07/2026 |
Op de plek van de historische houthaven, in hartje Zaandam, is een uniek project gerealiseerd. Het nieuwe Marinapark Houthaven bevindt zich op slechts 3 minuten lopen van de binnenstad. Het is een plek waar wonen, recreatie, horeca en waterplezier elkaar vinden. Centraal in het water verbindt een 300 meter lange houten boardwalk alle onderdelen van het plan, waarin onder andere 29 ligplaatsen voor woonschepen zijn gemaakt.
De ACTIA is een stoere en ruime aak, die jarenlang dienst heeft gedaan als charterschip maar nu een mooie vaste ligplaats heeft gekregen in het fraaie Marinapark Houthaven in Zaandam.
Dit schip is een hele goede basis voor een conversie naar een woonschip op dit moment is het uitgerust met een professionele keuken, een eetkamer met vaste banken en twee vaste tafels, een kleine woonkamer met gastentoilet. Vanaf het dek heeft u ook toegang tot deze woonkamer.
Vanuit de hal loopt een gang naar maar liefst zes slaapkamers en drie badkamers, waarvan twee met een toilet. In alle slaapkamers is een wastafel aanwezig.
Er is door een scheepsarchitect een prachtig ontwerp gemaakt voor de conversie naar woonschip. Dit ontwerp kan dienen als basis voor een verbouwing, die in eigen regie of bij de werf van verkoper kan worden uitgevoerd.
Het waterkavel meet 33 x 5,10 meter en wordt verkocht op basis van voortdurende erfpacht met de gemeente Zaanstad. De aankoop van het kavel is inclusief het plaatsen van meerpalen en een tussensteiger. Het kavel heeft een eigen huisadres en volledig eigen nutsaansluitingen. Het kavel wordt vrij op naam geleverd. Er kunnen per adres twee parkeervergunningen worden aangevraagd.
Bijzonderheden:
Naam: ACTIA
Casco: Staal
Opbouw: Staal
Woonoppervlak: ± 110m²
Erfpachtcanon: ± 3.380,- per jaar, erfpachtvoorwaarden 1991 van gemeente Zaanstad
Parkbijdrage: ± € 1.683,- per jaar
Nutsvoorzieningen: CV (op diesel), elektra, water, riool, glasvezel
Overdrachtsbelasting geldt alleen voor de waterkavel.
Het treinstation Zaandam ligt op 10 minuten loopafstand. Met de auto en het openbaar vervoer bent u binnen 15 minuten midden in Amsterdam.
Wonen op het Marinapark Houthaven heeft o.a. de volgende voordelen:
• Parkeervergunningen op de Houthavenkade
• Eigen huisadres
• Aansluiting op riool, elektriciteit, water en glasvezel (het gehele park wordt gas loos)
• 7 dagen per week toezicht door de havenmeester en camera’s
• Ligplaats-, woonvergunning en inschrijving bij de gemeente: permanente bewoning
• Hypothecaire financiering van kavel en schip is deels mogelijk
Andere aanbiedingen:
€ 395.000
Adres: Westvest 217F   Schiedam
Provincie: Zuid-Holland
Lengte: 23.13m / Breedte: 4.51m
Casco: Staal
Aangeboden sinds: 16/05/2026