Unieke nieuwbouw watervilla met eigen water en grond aan de Helling 52 in Zeewolde!
Te Koop
€ 875.000
Status: | Te Koop |
Vraagprijs: | € 875.000 |
Aanvaarding: | In overleg, kan snel |
Eigendomssituatie: | k.k. |
Conditie: | Nieuw |
Adres: | Helling 52 |
Postcode: | 3894 LA |
Plaats: | Zeewolde |
Provincie: | Flevoland |
Ligplaats: | Met Ligplaats |
Casco: | Beton |
Bouwjaar: | 2024 |
Oppervlakte: | 662 m² |
Woon oppervlakte: | 178 m² |
Lengte: | 17.08 m |
Breedte: | 5.31 m |
Aantal Kamer(s): | 4 |
Aantal woonlagen: | 2 |
Verwarming: | Warmtepomp en Vloerverwarming geheel |
Ligging: | Aan water, aan rustige weg, open ligging |
Parkeren: | Op eigen erf |
Aangeboden sinds: | 19/05/2025 |
Unieke nieuwbouw watervilla met eigen water en grond aan de Helling 52 in Zeewolde!
Let op!: Dit betreft een bieden vanaf prijs. De originele vraagprijs was € 995.000,–.
Dit betekent dat de verkoper biedingen boven de genoemde bieden vanaf prijs serieus in overweging neemt.
Kijk voor alle informatie op: helling52.nl
Gelegen in Zeewolde, vindt u deze prachtige nieuwbouw watervilla. Deze moderne woning, gebouwd in 2024, biedt een unieke combinatie van comfort, stijl en adembenemend uitzicht over het water.
Met een woonoppervlakte van 178 m² biedt deze woning meer dan alleen ruimte; het belooft een comfortabele en luxe leefomgeving. Het energielabel A+++, 16 zonnepanelen, een airco in elke slaapkamer, warmtepomp en vloerverwarming door de gehele woning dragen bij aan de duurzaamheid en het comfort van deze woning.
De woning geniet een gunstige locatie met diverse openbare voorzieningen binnen handbereik. Supermarkten, scholen, de bibliotheek, sportfaciliteiten en het openbaar vervoer zijn allemaal op korte afstand te bereiken. Bovendien biedt het centrum van Zeewolde het aloude ambacht van de warme bakker, de echte slager en diverse (kleding)winkels. Voor liefhebbers van wateractiviteiten bevinden de jachthaven en het strand zich op korte afstand, terwijl het Tulpeiland ook zeker een bezoek waard is. Overal in Zeewolde is vrij parkeren. De diverse uitvalswegen richting Harderwijk en Almere zijn dichtbij. Amersfoort en Hilversum zijn binnen een half uur te bereiken en Amsterdam binnen een uur.
Indeling
Begane grond
Eenmaal de auto geparkeerd op de eigen oprit, stap je via de voortuin de woning binnen in de hal waar ook de mogelijkheid voor een toilet zich aandient. Via de hal betreed je de woonkamer en woonkeuken. Deze zijn nog naar eigen smaak in te richten. In de plannen is rekening gehouden met een kookeiland.
Kelder
Door het verspringen van de verdiepingsvloeren, ontstaat er een mooi spel van zichtlijnen tussen de verschillende ruimtes in deze dubbellaagse watervilla. Via de entree daal je af naar de onderste verdieping, waar je de badkamer en drie slaapkamers vindt van verschillend formaat.
De badkamer is nog naar eigen smaak in te richten.
Uniek is dat twee slaapkamers een eigen inloopkast hebben. In een van deze twee slaapkamers is het tevens mogelijk om een tweede badkamer te creëren. De aansluitingen zijn hiervoor al gerealiseerd.
Op deze verdieping is er nog een ruime berging aanwezig waar de wasmachine aansluiting zit.
Een van de hoogtepunten van deze watervilla is het terras op het niveau van de keuken dat zich uitstrekt over het water. Hier kun je genieten van adembenemende zonsondergangen en ontspannen momenten met vrienden en familie.
De voortuin biedt een heerlijke plek om te zonnen of buiten te eten. Praktisch gemak wordt geboden door de oprit met ruimte voor twee auto’s en een garage. Of je nu extra opslagruimte nodig hebt of een veilige plek voor je auto of ander voertuig, deze woning biedt de flexibiliteit die je zoekt.
De beschoeiing, loopbrug en afmeerpalen zijn al gerealiseerd. Het enige wat u nog hoeft te doen is de keuken, sanitair vloer, waterterras en uw tuin verder naar wens te realiseren. De wanden worden schilderklaar (gestuct) opgeleverd.
Wat maakt deze water villa bijzonder?
– Eigen grond en water;
– Bouwjaar 2024;
– Energielabel A++, – 16 zonnepanelen en warmtepomp;
– In elke slaapkamer een airco;
– Vloerverwarming door de gehele watervilla, waarmee de vloeren ook kunnen worden gekoeld;
– De wanden worden schilderklaar (gestuct) opgeleverd;
– De gevelbekleding van zowel de watervilla als de garage is van SKYLDWOOD interface (volkernplaat/trespa kunststofplaat) en bestaat uit twee delen.
– De watervilla wordt opgeleverd als afgebouwde watervilla zonder keuken, sanitair (badkamer, toiletten), vloer, schilderwerk, waterterras en afbouw van de tuin, maar wel inclusief alle elektra, waterpomp, zonnepanelen, airco’s, aansluiting op het riool en internet;
– De carport en vlonder zijn een impressie en zijn niet meegenomen in de prijs;
– Deze woning wordt aangeboden zonder afbouwprogramma.
Oplevering in overleg, kan snel.
Let op!: Dit betreft een bieden vanaf prijs. De originele vraagprijs was € 995.000,–. Dit betekent dat de verkoper biedingen boven de genoemde bieden vanaf prijs serieus in overweging neemt.
Kijk voor meer informatie van deze woning op: helling52.nl
U kunt ons bereiken via: 036 – 202 4 202 voor het maken van een privé bezichtigingsafspraak.
Disclaimer:
Ondanks zorgvuldige samenstelling kunnen aan deze tekst geen rechten worden ontleend. Wij staan niet garant voor de juistheid van de getoonde gegevens. Opgegeven maten dienen slechts als indicatie te worden gezien.
Andere aanbiedingen:
€ 539.000
Adres: Cas Oorthuyskade 19   Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Lengte: 26.5m / Breedte: 5.39m
Casco: Staal
Kamers: 3
Aangeboden sinds: 07/04/2025