Selecteer een pagina

Watertuin 15 in Wilnis

Te Koop

 695.000

Ruijgrok Makelaars

info@ruijgrok.nl

Status: Te Koop
Vraagprijs: €  695.000
Aanvaarding: in overleg
Eigendomssituatie: eigen grond
Conditie: kosten koper
Adres: Watertuin 15
Postcode: 3648GA
Plaats: Wilnis
Provincie: Utrecht
Ligplaats: Met Ligplaats
Casco: Beton
Bouwjaar: 1973
Oppervlakte: 859 m²
Woon oppervlakte: 130 m²
Lengte: 14.17 m
Breedte: 5.78 m
Aantal Kamer(s): 4
Aantal woonlagen: 2
Tapwater: cv-ketel (2008)
Verwarming: cv-ketel (2008)
Ligging: Op zeer aantrekkelijke landelijke ligplaats midden in het polderlandschap
Inrichting: De leefruimtes zijn gericht op het vrije uitzicht op het polderlandschap
Parkeren: op eigen terrein met meerdere auto's én een garagebox op korte afstand van de watervilla
Aangeboden sinds: 16/11/2023

Watertuin 15 te Wilnis

open huis zaterdag 25 november tussen 11:00 en 13:00 uur!

Thuis het vakantiegevoel beleven?

Wat een locatie…. Stelt u zich voor: uw eigen ‘levend schilderij’ van water en een oer-Hollands polderlandschap, rechtstreeks zichtbaar vanuit uw woonkamer. Dat is precies wat deze unieke waterbungalow u biedt. Met twee ruime slaapkamers, een aparte woonkeuken, een garage bij de entree van het park én parkeergelegenheid op eigen terrein, combineert dit huis het beste van beide werelden: de rust en schoonheid van natuurgebied “De Bovenlanden,” en de bruisende stad Amsterdam op slechts 40 autominuten afstand. Een plek met rust, ruimte, vrijheid, privacy en midden in de natuur. Ziet u zichzelf al zitten op het terras, genietend van de ondergaande zon?
Lees snel verder voor meer informatie of bel ons direct om een bezichtigingsafspraak te maken!

De indeling van de woning is als volgt:
De voortuin van deze woning is keurig aangelegd en biedt ruimte om met meerdere auto’s te parkeren op eigen terrein. Handig als u een elektrische auto heeft! We komen bij de overdekte entree van de woning en stappen binnen in de ark.
De hal geeft toegang tot het toilet, de trap naar het casco, de slaapkamer en de woonkamer. Lopen we door naar de woonkamer, dan worden je ogen direct getrokken naar het uitzicht. Wat is dat fantastisch hier! Grazende koeien, zwanen en weidevogels; het is echt een levend schilderij waar naar gekeken kan worden. De eigenaar van de ark heeft het goed doordacht; zo is de keuken verplaatst naar de aanbouw waardoor er een zeer riante living is ontstaan. De ruimte heeft een hele fijne lichtinval door de vele raampartijen en is keurig afgewerkt met neutrale wanden en een fraaie parkethoutenvloer. Een houtkachel/ inzethaard zorgt ook in de wintermaanden voor extra sfeer en warmte.
Lopen we door naar de aanbouw op het vaste land, dan komen we in de riante woonkeuken. Omdat er dus voor gekozen is om hier een ruime woonkeuken te creëren is er een goede plek ontstaan waar u een grote tafel kunt plaatsen. Ook hier heeft u weer dat prachtige uitzicht! De keuken is in een hoekopstelling geplaatst en voorzien van inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast en dubbele spoelbak. Achter de keuken bevindt zich de bijkeuken met opstelplaats voor wasapparatuur en c.v.-ketel. De aanbouw is voorzien van vloerverwarming. Verder is buiten goed verbonden met binnen. Openslaande deuren en schuifpuien geven vanuit de woonkamer en keuken, toegang tot de goed onderhouden tuin.
Lopen we weer terug naar de hal, dan komen we bij de badkamer. Hier zien we een ligbad, wastafelmeubel met spiegel en een inloopdouche.
Met 3 treden omhoog komen we in de grote slaapkamer. Oorspronkelijk waren dit twee slaapkamers, dit is uiteraard weer terug te brengen naar deze situatie. Hoewel de huidige speelse indeling ook een goede inrichting is van deze ruimte. De kamer is voorzien van een vaste kastenwand.
Casco
Vanuit de hal geeft een trap toegang tot het betonnen casco van de ark. In de eerste ruimte zien we de tweede slaapkamer. Omdat deze kamer gedeeltelijk onder waterniveau ligt is hier altijd een aangenaam klimaat. Vanuit deze kamer is er toegang tot de andere compartimenten. In deze compartimenten vinden we veel bergruimte.

Tuin
De tuin ligt rondom de woonark. Direct bij de woning zien we een groot, hardhouten terras, overschaduwd door dakplatanen. In de hete zomermaanden geen overbodige luxe! Lopen we verder door in de tuin, dan komen we bij het omheinde terras aan het water. Ook de ark is voorzien van een hardhouten omloop.
Via een bruggetje, is het volledig beschoeide eiland achter de ark te bereiken. In de tuin zien we verder nog twee houten bergingen staan.
De voortuin biedt ruimte om met 3 auto’s op eigen terrein te parkeren.

Garage
Bij binnenkomst op het park bevindt zich de garagebox van ca. 14 m² welke hoort bij deze watervilla.

Omgeving
Het watervillapark “De Watertuin” is een park met circa 70 min of meer gelijke watervilla’s. De idyllische ligging aan het water dat van zwemkwaliteit is, en middenin het prachtige polderlandschap van het Groene Hart, is uniek te noemen. Kernwoorden die De Watertuin het best beschrijven zijn rust, privacy en natuur. Bijna alle woningen hebben een eigen garage bij de ingang van het park. Hierdoor is er weinig autoverkeer op het park en is rust en stilte gegarandeerd. Verder beschikken de woningen over ruime tuinen aan het water die zo liggen, dat uw privacy gegarandeerd is. De Watertuin ligt op slechts 15 minuten fietsen van het gezellige winkelcentrum van Mijdrecht, maar in veel minder tijd fietst of wandelt u de vrije natuur in.

Autominuten
Amsterdamse Zuidas – 26 min.
Amsterdam Centrum – 26 min.
Stadshart Amstelveen – 26 min
Schiphol – 24 min.
Utrecht Centrum – 28 min.

Kenmerken:
Type woning: waterbungalow
Bouwjaar: 1974
Woonoppervlakte: 130 m²
Kamers: 4
Tuin: Rondom de woning, aan water, met vrij uitzicht op polderlandschap
Energielabel: E

Bijzonderheden:
– het platte dak geeft ruimte om veel zonnepanelen te plaatsen
– centrale ligging in de Randstad
– glasvezel aanwezig, bijdrage glasvezelnetwerk
– parkkosten / contributie Vereniging van Eigenaren ca. € 95,- per maand incl. water (op basis van na-verrekening)

U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij plannen de bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper en nemen voldoende de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren. Uiteraard kunt u hierbij uw eigen makelaar meenemen.
N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden

Andere aanbiedingen:

Te Koop

€ 659.000

Met Ligplaats

Adres: SINGEL 54-G Amsterdam

Provincie: Noord-Holland

Lengte: 21.31m / Breedte: 4.57m

Kamers: 2

Aangeboden sinds: 17/11/2023

Te Koop

€ 36.500

Zonder Ligplaats

Adres: Rietpolderweg 6 Leidschendam

Provincie: Zuid-Holland

Lengte: 11.25m / Breedte: 3.60m

Kamers: 2

Aangeboden sinds: 22/08/2023

Te Koop

€ 179.000

Met Ligplaats

Adres: 'T Stet 6 Akersloot

Provincie: Friesland

Lengte: 13.10m / Breedte: 4m

Kamers: 3

Aangeboden sinds: 22/08/2023