| Status: | Te Koop |
| Vraagprijs: | € 475.000 |
| Aanvaarding: | Te koop voor 475.000 |
| Eigendomssituatie: | Vaste lange ligplaats hoort erbij. |
| Conditie: | Goed onderhouden. Als oud binnenvaartschip gekocht en volledig verbouwd tot woonboot. 38m lengte x 5 m breedte. |
| Adres: | Oude Engelenseweg 15 |
| Postcode: | 5222AA |
| Plaats: | 's- Hertogenbosch |
| Provincie: | Noord-Brabant |
| Ligplaats: | Met Ligplaats |
| Casco: | Staal |
| Bouwjaar: | 1925 |
| Oppervlakte: | 200 m² |
| Woon oppervlakte: | 134 m² |
| Lengte: | 38 m |
| Breedte: | 5 m |
| Aantal Kamer(s): | 6 |
| Aantal woonlagen: | 2 |
| Tapwater: | nee, kan eventueel varen. Is zo aangelegd. |
| Verwarming: | HR ketel op aardgas |
| Ligging: | Vlakbij de Brabanthallen, dichtbij het centrum en station van Den bosch. |
| Inrichting: | Woning, achter onder, voorpiek, Plateau op het dijkje, dekschuit als terras en opslagruimte. |
| Parkeren: | Gratis |
| Aangeboden sinds: | 14/07/2026 |
Het imposante woonschip de Otter is te koop.
Wilt u de vrijheid van het wonen op het water ervaren en tegelijk ook de voordelen van de stad? Dat is mogelijk in dit prachtige grote woonschip met de naam Otter aan de Oude Engelenseweg 15 in ’s-Hertogenbosch. Een combinatie van vrij wonen en dichtbij de gezellige binnenstad wonen. En vlakbij uitvalswegen naar de snelwegen.
Met een lengte van maar liefst ruim 38 meter en een breedte van circa 5 meter heeft dit woonschip veel ruimte ( 6 kamers) en een woonoppervlakte van circa 134 m2. Bovendien is er véél buitenruimte: een drijvend terras, een plateau op de oever en rondom de boot. Hier kunt u zeer prettig, rustig en permanent wonen. Bezichtiging kan altijd. Heeft een vaste ligplaats. Eventuele dubbele bovenwoning, mogelijk door 2 ingangen.
Bel maar: 0618128709
Vraagprijs € 475.000 kosten koper.
Andere aanbiedingen:
€ 519.000
Adres: Singel 17-K   Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Lengte: 22.76m / Breedte: 4.27m
Casco: Staal
Kamers: 3
Aangeboden sinds: 18/02/2026